KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15652057
nr 1565 2057
Träsnitt
2 st, Per Franzén. Signerad, numrerad 360-upplaga, Stockholmsmotiv, Riddarholmen respektive Stadshuset. Bladets mått: 33x41-43x29 cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:47:48
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm